Rezerwacja


mapa-parking-pyrzowice

Rezerwacji miejsca parkingowego na parkingu Pyrzowice -Travel możecie Państwo dokonywać w następujący sposób:

POPRZEZ FORMULARZ
Rezerwację można dokonać poprzez wypełnienie załączonego formularza.
Po otrzymaniu rezerwacji odeślemy potwierdzenie na e-mail podany w formularzu.

UWAGA
W okresie wakacyjnym (maj-wrzesień) prosimy dokonywać rezerwacje minumum 24 godziny przed planowaną godzina wjazdu lub o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Osoba kontaktowa*:

Telefon*:

Adres email*:

Data przyjazdu*:
wybierz datę

Godzina przyjazdu*:

Data wyjazdu*:
wybierz datę

Godzina wyjazdu*:

Ilość osób*:

Samochód:

Nr rejestracyjny:

W oparciu o art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, mamy obowiązek informacyjny w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji miejsca parkingowego, telefonicznie lub e-mailowo jest równoznaczne z akceptacją regulaminu parkingu oraz automatyczne wyrażenie zgody na:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rezerwacji, przez Parking TRAVEL Leszek Frączek z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Transportowej 1, w celu dokonania rezerwacji miejsca postojowego oraz zrealizowania usługi parkingowej. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(na) o prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, w tym wniesienia o ich usunięcie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną, na podany adres e-mail, oraz drogą telefoniczną, na podany numer telefonu, informacji dotyczących rezerwacji miejsca postojowego oraz usługi parkingowej. Informacje te będą przekazywane przez Parking TRAVEL Leszek Frączek z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Transportowej 1.

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922), jest Parking TRAVEL Leszek Frączek z siedzibą w Pyrzowicach (42-625), przy ulicy Transportowej 1. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, w celu zarezerwowania miejsca postojowego i zrealizowania usługi parkingowej. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zarezerwowania miejsca parkingowego.

*Wymagane pola!

TELEFONICZNIE
Rezerwacji można dokonać również telefonicznie
w godzinach od 8:00 do 22:00 pod numerem telefonu 515 608 300
(podając planowaną datę oraz godzinę przyjazdu oraz wyjazdu i numer telefonu)